wrapper

Голова обласної державної адміністрації Микола КЛОЧКО зустрівся з керівниками сільськогосподарських підприємств з приводу відновлення на Сумщині цукрової галузі.

«Сьогодні ми приділяємо велику увагу інвестиціям. І саме цукрова промисловість потребує дієвих заходів із залучення інвестиційних коштів на її відродження. Наразі завдяки азербайджанським інвестиціям є попередні домовленості щодо відновлення заводу в Білопільському районі. Йдеться про початок реконструкції. Планується, що на території заводу буде два об’єкти: один із них пов’язаний з цукровою галуззю і окремо цех з переробки сої», – повідомив очільник області.

Одним із ключових питань є доцільність розширення площі посівів цукрових буряків сільськогосподарськими підприємствами області під урожай 2017 року для їх подальшої переробки.

За інформацією виконуючої обов’язки директора Департаменту агропромислового розвитку ОДА Оксани ПЕТРОВОЇ, на даний час площі посівів цукристих у регіоні значно скоротилися. Якщо у 1990 році площі цієї культури по всіх категоріях господарств становили 120 тис. га, у 2010 році – 14,5 тис. га, то у 2016 році – лише 1,8 тис. га. Утім цукрове виробництво сьогодні є однією зі стратегічно важливих галузей агропромислового комплексу.

«Відродження цукрової промисловості на Сумщині, зокрема, відновлення роботи заводу, сприятиме створенню нових робочих місць, збільшенню фінансових надходжень до бюджету, забезпеченню власних потреб у цукрі та можливості його реалізації на внутрішньому та зовнішньому ринках», – зазначила вона.


 

Коментарі

Новини онлайн

Правила користування сайтом

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів і блогів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання.

Думка авторів статей, коментарів, блогів, розміщених на нашому ресурсі, може не збігатися з думками і позицією редакції.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації.

Прямі та непрямі образи будь-кого, зокрема, політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу; дискримінація за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання, нецензурні висловлювання, будь-яка образлива поведінка по відношенню до авторів статей і учасників ресурсу забороняються.

Якщо модератор ресурсу, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила ресурсу, він має право видалити його.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту. Відповідальність за повідомлення та інший контент на сайті несе користувач, який їх розмістив.

Iнформацiя та зв'язок

Портал «Хронограф» - незалежний соціальний медіапроект, мета якого - надати максимум корисної інформації про події в Україні, світі і Сумському регіоні.

«Хронограф» являє собою регулярно оновлюваний політематичний інформаційний веб-ресурс, на якому Вам завжди будуть доступні свіжі новини політичної та економічної тематики, науки та спорту, освіти та культури, відео- та фоторепортажі та ін., а також інтерв’ю і коментарі провідних вітчизняних та закордонних експертів, фахівців у галузі політики, економіки, суспільного розвитку.

Усі права захищені. При повному або частковому використанні матеріалів сайту чи за будь-якого іншого поширення розміщеної інформації посилання на сайт http://hgraf.com.ua обов'язкове.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст новин партнерів (інформери).

З усіх питань, пов'язаних з роботою порталу і розміщенням інформації на сайті, звертайтесь: email: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., тел.: +38(066) 771-51-56.