wrapper

У 2016 році посівна площа по всіх категоріях господарств області становить 1 114,9 тис. гектарів, або 100,2% до 2015 року (+2,5 тис. га).

Площі посівів ярих зернових і зернобобових культур залишилися на рівні минулого року і складають 416,7 тис. га, із них ячменю - 52,7 тис. га, ярої пшениці - 4,2 тис. га, вівса - 11,4 тис. га.

Площа посівів кукурудзи на зерно становить 310,2 тис. га, або 101% до 2015 року (+3,5 тис. га).

У порівнянні з минулим роком в області на 30,1 тис. га збільшено посів технічних культур - до рівня 320,9 тис. га. Площі посівів сої становлять 119,2 тис. га, або 114% до 2015 року (+15 тис. га), соняшнику - 192,7 тис. га, або 113% (+21,9 тис. га) до рівня минулого року.

У 2016 році Сумщина посіяла гречку на площі 21,2 тис. га, або 108% до 2015 року (+1,6 тис. га), що найбільше серед регіонів України.

Картоплі, як і в минулому році, посаджено на площі 57,6 тис. га, овочів - 12,0 тис. га, або 102% до 2015 року (+0,3 тис. га).

Станом на 2 липня роботи із захисту сільськогосподарських культур від бур'янів, шкідників і хвороб за проведено на площі 1 221,9 тис. га.

За матеріалами http://www.dancor.sumy.ua

Коментарі

Новини онлайн

Правила користування сайтом

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів і блогів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання.

Думка авторів статей, коментарів, блогів, розміщених на нашому ресурсі, може не збігатися з думками і позицією редакції.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації.

Прямі та непрямі образи будь-кого, зокрема, політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу; дискримінація за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання, нецензурні висловлювання, будь-яка образлива поведінка по відношенню до авторів статей і учасників ресурсу забороняються.

Якщо модератор ресурсу, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила ресурсу, він має право видалити його.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту. Відповідальність за повідомлення та інший контент на сайті несе користувач, який їх розмістив.

Iнформацiя та зв'язок

Портал «Хронограф» - незалежний соціальний медіапроект, мета якого - надати максимум корисної інформації про події в Україні, світі і Сумському регіоні.

«Хронограф» являє собою регулярно оновлюваний політематичний інформаційний веб-ресурс, на якому Вам завжди будуть доступні свіжі новини політичної та економічної тематики, науки та спорту, освіти та культури, відео- та фоторепортажі та ін., а також інтерв’ю і коментарі провідних вітчизняних та закордонних експертів, фахівців у галузі політики, економіки, суспільного розвитку.

Усі права захищені. При повному або частковому використанні матеріалів сайту чи за будь-якого іншого поширення розміщеної інформації посилання на сайт http://hgraf.com.ua обов'язкове.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст новин партнерів (інформери).

З усіх питань, пов'язаних з роботою порталу і розміщенням інформації на сайті, звертайтесь: email: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., тел.: +38(066) 771-51-56.