Версия для печати

Український бізнес попереджають про нові хвилі хакерських атак. Вірусні листи розсилаються на електронні поштові скриньки підприємств від імені Національного агентства з попередження корупції (НАПК), а також Державної фіскальної служби (ДФС), пише «Ліга».

Від псевдо-ДФС листи приходять з темою «Звернення до керівника підприємства» про те, що компанія нібито ухилялася від сплати податків. Від липового НАПК приходять листи з темою «Шановний громадянин!» Листи надсилають із зворотними адресами в Японії Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. тощо.

Також шкідливі листи можуть приходити від імені Виконавчої служби або інформувати про вчинення якогось адміністративного правопорушення.

Експерти закликають ні в якому разі не відкривати подібні листи - усі вони містять шкідливі прикріплені файли. А в разі отримання відправлень з сумнівних адрес, негайно їх видаляти.


 

Последнее изменение Среда, 21 Март 2018