Версия для печати

Національний банк України вирішив скасувати раніше існуючі адміністративні обмеження на деякі валютні операції. Про це повідомляє прес-служба відомства.

«По-перше, скасовується заборона на купівлю іноземної валюти в разі наявності у клієнта власних коштів на рахунках у сумі, що перевищує 100 тис. доларів США в еквіваленті», - йдеться у повідомленні.

Раніше, за умови перевищення зазначеної суми, клієнт повинен був виконувати зобов'язання за рахунок власної іноземної валюти.

Крім того, знімаються обмеження для фізичних осіб на переказ коштів за межі України для неторгових операцій. Раніше вони були обмежені сумою не більше 150 тис. грн на місяць (за винятком деяких випадків).

Разом з тим, банкам буде дозволено здійснювати операції з обміну іноземної валюти без обмежень щодо групи Класифікатора іноземних валют та банківських металів як на міжбанківському, так і на міжнародному валютному ринку.

«Зняття зазначених обмежень дозволить банкам і їх клієнтам більш гнучко управляти власною ліквідністю і позитивно вплине на регулювання валютної позиції банків», - резюмували в повідомленні.


 

Последнее изменение Среда, 31 Май 2017