Версия для печати

Клієнтам «Приватбанку», які 1 березня до 12.30 проводили платежі в системі Приват24, необхідно повторно провести всі операції, повідомили в call-центрі державного банку. Банк до зазначеного часу завертав усі грошові перерахування.

«По Приват24 для фізичних осіб проводилися регламентні роботи, оскільки платежі довго залишалися в статусі «в обробці» і не були проведені. У зв'язку з цим технічним збоєм платежі були забраковані», - цитує UBR менеджера консьєрж-сервісу Тетяну, яка і порадила провести операцію повторно.
«Платежі були забраковані по системі, тому їх потрібно повторити», - зазначила вона.

Клієнти «ПриватБанку» почали скаржитися на свій інтернет-банкінг з самого ранку. У систему можна було без проблем увійти під своїм паролем і навіть провести необхідну операцію, проте відправлені гроші не доходили до одержувачів. Лише пізніше стало відомо про технічний збій.

«На сьогодні фахівці усунули всі неполадки, тому все працює коректно. Нових планових регламентних робіт не плануємо, так що все повинно працювати нормально», - запевнила Тетяна.

Нагадаємо, що раніше «ПриватБанк» попередив клієнтів про небезпеку реєстрації та використання шахрайського додатку для Android «Універсальний Мобільний банкінг», який є в Google Play. Як зазначається в офіційній заяві «ПриватБанку», єдиним додатком, що дозволяє користуватися послугами банку з мобільних пристроїв, є Приват24.


 

Последнее изменение Пятница, 02 Март 2018