Версия для печати

У понеділок, 4 лютого, в Сумах під час отримання хабара працівники Служби безпеки України та Державного бюро розслідувань затримали прокурора Сумської місцевої прокуратури. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила прес-секретар генерального прокурора України Лариса САРГАН.

«Затримано прокурора Сумської місцевої прокуратури Сумської області, який за пособництва адвоката Ради адвокатів Сумської області вимагав та отримав від обвинуваченого у кримінальному провадженні грошові кошти на суму 3500 дол. США за сприяння у призначенні останньому покарання за вчинення злочинів, передбачених ч.4 ст. 191 і ч.1 ст. 367 Кримінального кодексу України, не пов'язаного з реальним позбавленням волі.

На даний час тривають обшуки у приміщенні адвокатського об'єднання і за місцем роботи прокурора, проводяться першочергові слідчі дії», - написала вона.

Як стало відомо, йдеться про прокурора Сумської місцевої прокуратури Михайла МОЇСЕЄВА, якого наразі повезли до Києва, де обиратимуть йому запобіжний захід.

Последнее изменение Вторник, 05 Февраль 2019