wrapper

Виконавчий комітет Сумської міської ради ухвалив рішення «Про черговий призов громадян на строкову військову службу у квітні-травні 2018 року», яким забезпечується організація та проведення призову на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань.

Черговий призов проводиться відповідно до указу президента України від 15 лютого 2018 року №33/2018 і стосується громадян чоловічої статі, яким до дня відправки у військові частини виповнилося 20 років та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову.

З метою якісного проведення чергового призову громадян призовна та лікарська комісія розпочнуть свою роботу 2 квітня і працюватимуть до 31 травня цього року.

На керівників житлово-експлуатаційних організацій, інші організації або підприємства та установи, що здійснюють експлуатацію будинків, а також власників будинків (у тому числі гуртожитків), незалежно від підпорядкування та форм власності, відповідно до статті 38 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» покладається завдання: своєчасно подавати до Сумського міського військового комісаріату необхідні відомості про призовників та сповіщати призовників про виклик до Сумського МВК.

Як повідомив начальник відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами Григорій БРЯЗКУН, при опрацюванні даного проекту рішення з представниками обслуговуючих організацій, ті наголосили на необхідності присутності при врученні повісток представника поліції.

«Міський військовий комісаріат має розробити графіки вручення повісток за місцем реєстрації призовників. Такий графік військкомат погоджує з керівниками обслуговуючих організацій та обов’язково залучає до вручення повісток представника поліції. У визначені дні вони разом робитимуть оповіщення, – додав Григорій Брязкун. – Фактично це буде комісія, тому можна буде скласти акт про відмову отримання повістки чи відсутність призовника за місцем реєстрації, і тоді вже призовника можна буде притягнути до адміністративної відповідальності».

Разом з тим, керівники підприємств, організацій, установ і навчальних закладів міста мають виділити технічних працівників для роботи на міській призовній дільниці Сумського міського військового комісаріату на період з 2 квітня до 31 травня 2018 року.

Відділу охорони здоров’я доручено забезпечити прибуття медичних працівників до міської призовної дільниці Сумського міського військового комісаріату для проведення медичного огляду громадян, які підлягають призову на строкову військову службу.

Міському відділу поліції необхідно проводити розшук, затримання і доставку до Сумського об’єднаного міського військового комісаріату громадян, які ухиляються від призову.

Управлінню освіти і науки слід забезпечити прибуття психологів навчальних закладів міста для роботи позаштатної групи професійно-психологічного відбору.


 

Коментарі

Новини онлайн

Правила користування сайтом

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів і блогів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання.

Думка авторів статей, коментарів, блогів, розміщених на нашому ресурсі, може не збігатися з думками і позицією редакції.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації.

Прямі та непрямі образи будь-кого, зокрема, політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу; дискримінація за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання, нецензурні висловлювання, будь-яка образлива поведінка по відношенню до авторів статей і учасників ресурсу забороняються.

Якщо модератор ресурсу, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила ресурсу, він має право видалити його.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту. Відповідальність за повідомлення та інший контент на сайті несе користувач, який їх розмістив.

Iнформацiя та зв'язок

Портал «Хронограф» - незалежний соціальний медіапроект, мета якого - надати максимум корисної інформації про події в Україні, світі і Сумському регіоні.

«Хронограф» являє собою регулярно оновлюваний політематичний інформаційний веб-ресурс, на якому Вам завжди будуть доступні свіжі новини політичної та економічної тематики, науки та спорту, освіти та культури, відео- та фоторепортажі та ін., а також інтерв’ю і коментарі провідних вітчизняних та закордонних експертів, фахівців у галузі політики, економіки, суспільного розвитку.

Усі права захищені. При повному або частковому використанні матеріалів сайту чи за будь-якого іншого поширення розміщеної інформації посилання на сайт http://hgraf.com.ua обов'язкове.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст новин партнерів (інформери).

З усіх питань, пов'язаних з роботою порталу і розміщенням інформації на сайті, звертайтесь: email: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., тел.: +38(066) 771-51-56.