Версия для печати

30 січня близько 16.00 в месенджері Skype, який належить корпорації Microsoft, стався глобальний збій. Багато користувачів по всьому світу не можуть відправити повідомлення адресатам - ті залишаються у вікні програми з позначкою «доставляється...», пише ubr.ua.

За даними порталу downdetector, що фіксує дані про збої Skype, найбільші проблеми спостерігаються в Україні, Росії та Білорусі. Але повідомлення про технічні збої надходять в тому числі з Польщі, Франції та Німеччини. Приходять звіти про технічні проблеми від користувачів з Бразилії, Аргентини та США.

Деякі користувачі відзначають, що намагалися вирішити проблему шляхом перезавантаження програми та навіть комп'ютера. Однак це не принесло результатів. Один із клієнтів месенджера написав на форумі, що йому вдалося відновити працездатність додатку після перезавантаження та оновлення до нової версії.

У цілому коментарі користувачів носять яскраво негативне забарвлення. Люди лають оновлений додаток і згадують численні збої, які останнім часом трапляються з месенджером регулярно.


 

Последнее изменение Вторник, 30 Январь 2018