Версия для печати

Верховна Рада України затвердила запропоновані обмеження президентом України Петром ПОРОШЕНКО на територію дії воєнного стану.

За відповідне рішення проголосували 276 нардепів. Воєнний стан вводиться з 28 листопада.

Він буде діяти в областях, що межують з Росією і невизнаним Придністров'ям. Президент зачитав перелік цих областей: Вінницька, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Чернігівська, Херсонська і внутрішні води Керченської акваторії Азовського моря.

Разом з тим, після виступу глави держави спікер парламенту Андрій ПАРУБІЙ, зачитуючи перелік областей, в яких запроваджується воєнний стан, крім перерахованих вище згадав також Донецьку і Запорізьку області.

Голова Верховної Ради Андрій ПАРУБІЙ зазначив, що під час консультацій було узгоджено, що військовий стан вводиться строком на 30 днів замість 60-ти, а також в указі про воєнний стан зазначено, що вибори президента відбудуться 31 березня 2019.

В загальному законі про воєнний стан перерахований ряд заходів, які можуть бути введені в період режиму воєнного стану. Нижче в інфографіці наведено цей список. Однак не обов'язково всі ці заходи будуть здійснені, остаточний перелік заходів визначає президент своїм указом.

 

Інфографіка: 24 канал

Последнее изменение Понедельник, 26 Ноябрь 2018