Версия для печати

Президент України Петро ПОРОШЕНКО відпочив на Мальдівських островах (Мале) на суму близько 500 тисяч доларів. Про це йдеться в спеціальному розслідуванні журналістів проекту «Схеми».

У сюжеті наголошується, що президент України ретельно приховував свій відліт і приліт з Києва на Мале, проте журналісти змогли дізнатися, що 8 січня чартерний літак «Фалькон 7х» з турецькою реєстрацією вилетів з Мальдів. За підрахунками, на переліт в обидві сторони з урахуванням простою Порошенко витратив близько 154 тисяч євро.

На курорті глава держави фігурував не під своїм ім'ям, а під Mr Incognito Petro Ukraine.

На Мальдівах вибір президента ліг на один із найдорожчих курортів світу, який розміщений на окремому острові. Туди прилетіли 8 дорослих і двоє дітей.

Президент орендував не тільки основну віллу з басейном, а й вітальню, дворівневі апартаменти, причал для човнів, зону СПА, зону трапез і свій пляж. Це обійшлося президенту і його гостям у 46 тисяч доларів на добу. Всього Порошенко пробув там 6 ночей, тобто загальна сума витрат склала 276 тис. доларів. І це тільки за проживання.

Журналісти дізналися, що за дайвінг президент заплатив 18,705 тис. доларів, за сніданки - 10,791 тис. доларів. Сумарна ж сума за додаткові послуги становить 37 550 доларів, за що була здійснена оплата готівкою.

Примітно, що спочатку президент не афішував свою відпустку на Мальдівах, однак після того як журналісти «Схем» відправили відповідний запит до АП з доказами, прес-служба Порошенка дала коментар агентству «Інтерфакс-Україна», в якому визнала факт «приватної поїздки» на Мальдіви.

 Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html


 

Последнее изменение Пятница, 19 Январь 2018