wrapper

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО видав Розпорядження про розподіл обов’язків між міським головою, секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та заступником міського голови, керуючим справами виконавчого комітету.

Із 19 серпня до обов’язків заступника міського голови Максима ГАЛИЦЬКОГО додано контроль за станом благоустрою територій, організації озеленення, охорони зелених насаджень і водойм, створення місць відпочинку громадян, координацію робіт із благоустрою, організацію роботи щодо залучення на договірних засадах з цією метою коштів, трудових і матеріально-технічних ресурсів підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності. Посадовець координує та контролює роботу управління «Інспекція з благоустрою міста Суми», а також очолив адміністративну комісію при виконавчому комітеті.

У підпорядкуванні заступника міського голови Олександра ЖУРБИ віднині відділ «Служба 15-80». Відтак, посадовець координує роботу з питань цілодобового прийому в телефонному режимі звернень від громадян міста, які потребують невідкладного вирішення або вирішення яких зволікається, повідомлень про виникнення аварійних ситуацій у роботі міського господарства та щодо організації взаємодії служб міста з ліквідації аварійних ситуацій, що виникли в діяльності міського господарства і призвели до перебоїв у наданні послуг із забезпечення життєдіяльності міста.

Заступник міського голови Віра МОТРЕЧКО додатково опікується питаннями забезпечення надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг, здійснення державної реєстрації у встановленому порядку юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, контролює питання формування та ведення реєстру територіальної громади, організовує здійснення контролю за станом квартирного обліку та додержанням житлового законодавства на підприємствах, в установах та організаціях, розташованих на території міста незалежно від форм власності. Заступник міського голови координує діяльність управління «Центр надання адміністративних послуг» та роботу громадської комісії з житлових питань.

Заступник міського голови Ольга ВОЛОШИНА забезпечує організацію здійснення власних та делегованих повноважень органів виконавчої влади у сфері розвитку побутового, торговельного, готельного обслуговування, громадського харчування, передбачених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», іншими законодавчими актами України, а також дотримання законодавства про захист прав споживачів, отже, координує та контролює роботу відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів.

У разі відсутності заступників міського голови взаємозаміщення повноважень щодо діяльності виконавчих органів здійснюється наступним чином: Андрій БАРАНОВ – Максим Галицький, Володимир ВОЙТЕНКО – Олександр Журба, Ольга Волошина – Альона ДМІТРЄВСКАЯ, Віра Мотречко – Степан ПАК.

Коментарі

Правила користування сайтом

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів і блогів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання.

Думка авторів статей, коментарів, блогів, розміщених на нашому ресурсі, може не збігатися з думками і позицією редакції.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації.

Прямі та непрямі образи будь-кого, зокрема, політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу; дискримінація за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання, нецензурні висловлювання, будь-яка образлива поведінка по відношенню до авторів статей і учасників ресурсу забороняються.

Якщо модератор ресурсу, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила ресурсу, він має право видалити його.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту. Відповідальність за повідомлення та інший контент на сайті несе користувач, який їх розмістив.

Iнформацiя та зв'язок

Портал «Хронограф» - незалежний соціальний медіапроект, мета якого - надати максимум корисної інформації про події в Україні, світі і Сумському регіоні.

«Хронограф» являє собою регулярно оновлюваний політематичний інформаційний веб-ресурс, на якому Вам завжди будуть доступні свіжі новини політичної та економічної тематики, науки та спорту, освіти та культури, відео- та фоторепортажі та ін., а також інтерв’ю і коментарі провідних вітчизняних та закордонних експертів, фахівців у галузі політики, економіки, суспільного розвитку.

Усі права захищені. При повному або частковому використанні матеріалів сайту чи за будь-якого іншого поширення розміщеної інформації посилання на сайт http://hgraf.com.ua обов'язкове.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст новин партнерів (інформери).

З усіх питань, пов'язаних з роботою порталу і розміщенням інформації на сайті, звертайтесь: email: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., тел.: +38(066) 771-51-56.