Версия для печати

Сьогодні, 25 квітня, Зарічний районний суд м. Суми визнав голову Сумської міськради Олександра ЛИСЕНКА винним у правопорушенні, пов'язаному з корупцією.

У своєму рішенні суд, вивчивши матеріали справи, посилався на те, що під час сесії Сумської міськради, на яку було винесено питання про преміювання міського голови міста Суми, його заступників та секретаря міськради, голос мера був вирішальним в ухваленні даного рішення.

Таким чином з огляду на те, що Олександр ЛИСЕНКО є посадовою особою органів державного або місцевого управління, під час прийняття рішення він не повідомив про наявний конфлікт інтересів, тим самим порушив ч1. ст. 172 прим. 7, а також ч 2 ст. 172 прим. 7 (Порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів) КУпАП. Під час оголошення вердикту суддя акцентувала, що міський голова використав своє службове становище в протиріччя моральним нормам посадових осіб, а також всупереч нормам закону про працю.

Втім, з огляду на те, що в справі закінчився термін притягнення до відповідальності, справу стосовно міського голови було закрито, а мера не притягнуто до адміністративної відповідальності.

Джерело: 0542

 

Последнее изменение Среда, 25 Апрель 2018