wrapper

Генеральний директор ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання» Олексій ЦИМБАЛ прокоментував кримінальні провадження, відкриті стосовно очолюваного ним підприємства.

За його словами, ПАТ «Сумське НВО» виявилося в епіцентрі уваги у зв'язку з відкритими щодо його діяльності кримінальними виробництвами, ініціатором яких виступив народний депутат Антон ГЕРАЩЕНКО. У зв’язку з цим у січні 2016 року на підприємстві було проведено обшук і виїмку фінансової документації представниками Державної фіскальної служби України. Тоді співробітників ДФСУ цікавила інформація не тільки за 2010-2012 рр., що стала предметом вивчення в рамках кримінального провадження, а й за 2013-2015 роки. Зараз же з'явилися нові визначення суду, згідно з якими перевіряється робота об'єднання за останні 10 років.

«ПАТ «Сумське НВО» жодним чином не збирається перешкоджати цьому процесу і надає всі матеріали, які цікавлять слідство. Довести або ж спростувати озвучені звинувачення - завдання правоохоронних органів», - наголосив Олексій Цимбал.

На його думку, завдання підприємства - вистояти у непростий економічний час. Адже в умовах, що склалися, коли лунають гучні заяви щодо об'єднання, вкрай складно переконати потенційних замовників мати справи з підприємством.

Проте генеральний директор СНВО висловив сподівання, що здоровий глузд таки візьме гору. Діяльність об'єднання вже неодноразово піддавалася ретельним перевіркам, в результаті яких було підтверджено її правомірність. До яких висновків прийде слідство цього разу, покаже час.

«Єдине - ми дуже сподіваємося, що закон у нашій країні все-таки вище за політику», - зазначив Олексій Цимбал.


 

Коментарі

Новини онлайн

Правила користування сайтом

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів і блогів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання.

Думка авторів статей, коментарів, блогів, розміщених на нашому ресурсі, може не збігатися з думками і позицією редакції.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації.

Прямі та непрямі образи будь-кого, зокрема, політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу; дискримінація за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання, нецензурні висловлювання, будь-яка образлива поведінка по відношенню до авторів статей і учасників ресурсу забороняються.

Якщо модератор ресурсу, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила ресурсу, він має право видалити його.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту. Відповідальність за повідомлення та інший контент на сайті несе користувач, який їх розмістив.

Iнформацiя та зв'язок

Портал «Хронограф» - незалежний соціальний медіапроект, мета якого - надати максимум корисної інформації про події в Україні, світі і Сумському регіоні.

«Хронограф» являє собою регулярно оновлюваний політематичний інформаційний веб-ресурс, на якому Вам завжди будуть доступні свіжі новини політичної та економічної тематики, науки та спорту, освіти та культури, відео- та фоторепортажі та ін., а також інтерв’ю і коментарі провідних вітчизняних та закордонних експертів, фахівців у галузі політики, економіки, суспільного розвитку.

Усі права захищені. При повному або частковому використанні матеріалів сайту чи за будь-якого іншого поширення розміщеної інформації посилання на сайт http://hgraf.com.ua обов'язкове.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст новин партнерів (інформери).

З усіх питань, пов'язаних з роботою порталу і розміщенням інформації на сайті, звертайтесь: email: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., тел.: +38(066) 771-51-56.